Oferta

Nasz program nauczania, oparty na podręcznikach renomowanych wydawnictw językowych, dostosowany jest do wieku ucznia, oraz jego stopnia zaawansowania w nauce języka.

Dla najmłodszych dzieci, które nie miały kontaktu z językiem jest to wprowadzenie w świat języka obcego oraz okazja do oswojenia się z brzmieniem i strukturą języka, jak również do poznania i wzbogacenia zasobu słownictwa.

W starszych klasach kładziemy nacisk na umiejętność swobodnego porozumiewania się w obcym języku, a więc rozwój sprawności mówienia, czytania i pisania.

Dla uczniów mających dany język jako przedmiot obowiązkowy, udział w naszych kursach daje możliwość poszerzenia i uzupełnienia wiadomości językowych zdobytych podczas zajęć lekcyjnych.

Interesująca, dostosowana do rozwoju emocjonalnego dziecka, tematyka oraz atrakcyjna forma prowadzenia zajęć (pomoce dydaktyczne, gry i zabawy językowe, konkursy z nagrodami) sprawia, że dzieci uczą się z przyjemnością i biorą aktywny udział w zajęciach, przez co łatwiej przyswajają wprowadzony materiał. Za aktywność dzieci nagradzane są na każdych zajęciach, jest to dla nich dodatkowym bodźcem do nauki języka

Duże znaczenie w motywowaniu do nauki mają również lektorzy. Są to osoby z odpowiednim przygotowaniem do nauczania języka, które swoim przykładem potrafią "zaszczepić" w dziecku pasję i chęć nauki języka.

Poprzez uczestnictwo w zajęciach otwartych, a także w dowolnych zajęciach w czasie roku szkolnego, mają Państwo możliwość samodzielnej oceny naszych zajęć.

Po I półroczu dzieci otrzymują ocenę swojej pracy w formie opisowej, a na koniec roku dyplom określający stopień znajomości języka. Dzięki wielostopniowemu programowi nauczania zapewniamy możliwość kontynuowania nauki w latach następnych.

Cennik

DZIECI I MŁODZIEŻ

Przedszkole 8 zajęć/miesiąc (2x 30 min./ tydz.) cena do uzgodnienia
Szkoła podstawowa 8 zajęć/ miesiąc (2x 45 min./ tydz.) cena do uzgodnienia
Szkoła średnia 8 zajęć/ miesiąc (2x 45 min./ tydz.) cena do uzgodnienia

KURSY DLA DOROSŁYCH, W TYM FIRM I INSTYTUCJI

Cena ustalana jest indywidualnie, poziom zaawansowania oraz zakres tematyczny kursu dostosowany jest do wymagań klienta.

strona główna >> oferta

By przejść do strony głównej, kliknij tutaj.